Strona główna

Aktualności  2017/2018

IGRZYSKA DZIECI KLASY 4-6


MINI PIŁKA NOŻNA

WYNIKI:

KUKÓW- SP2 STRYSZAWA  3:2  (1:0)

ZSISM- LACHOWICE    2:2   (1:0)

SP2 STRYSZAWA - LACHOWICE 0:5    (0:2)

KUKÓW - LACHOWICE 0:16  (0:5)

SP2 STRYSZAWA - ZSISM 1:9 (0:4)

 

I miejsce SP Lachowice            3 7    23:2

II miejsce ZSiSM w Stryszawie 3 7    20:4

III miejsce SP Kuków        3 3        4:27

IV miejsce SP2 Stryszawa 3 0 3:17

 

Gratulujemy zwycięzcom.

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów w zawodach powiatowych.

 


DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
Gr. młodsza:

I  - ZSiSM Stryszawa     awans do powiatu

II - SP 2 Stryszawa

Gr. starsza:

I  -  SP 2 Stryszawa

II  - SP Kuków

III - ZSiSM Stryszawa

Gr. młodsza:

I  - SP 2 Stryszawa

II - ZSiSM Stryszawa

Gr. starsza:

I  -  SP 2 Stryszawa

II  - ZSiSM Stryszawa

III - SP Kuków


CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

DZIEWCZĘTA CHŁOPCY

Wyniki:

I  -  SP 2 Stryszawa

II  - SP Kuków

III - SP Krzeszów

IV - ZSiSM Stryszawa

Wyniki:

I  - SP 2 Stryszawa

II - ZSiSM Stryszawa

III - SP Kuków


MINI PIŁKA SIATKOWA

II miejsce w 1/2 zawodach  powiatowych -chłopcy

I miejsce w zawodach gminnych -chłopcy awans do 1/2 zawodów powiatowych

V miejsce  w zawodach gminnych - dziewczęta


PŁYWANIE INDYWIDUALNE

IV miejsce w zawodach powiatowych Zofia Wajdzik


MINI PIŁKA KOSZYKOWA

IV miejsce chłopcy zawody powiatowe.

Nagroda dla Jakuba Kłapyty najlepszego zawodnika.

I miejsce chłopcy zawody gminne.



INDYWIDUALNY TENIS STOŁOWY-

IX miejsce Jakub Kłapyta 1/2 województwa - zawody rejonowe

Zawody powiatowe

      I miejsce Jakub Kłapyta awans do rejonu.

 

     

zawody gminne

I miejsce Jakub Kłapyta

III miejsce Maksymilian Zachura,    VII miejsce Arkadiusz Elżbieciak, IX miejsce Karol  Korczak,  XI miejsce  Krzysztof Elżbieciak,  Weronika Polak, Spyrka Zuzanna , Karolina Wala, Perek Oliwia

    

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY -  zawody gminne

III miejsce  SP 3 Stryszawa                                 

Drużynowy tenis stołowy

Chłopcy Dziewczęta
I  -  ZSISM Stryszawa   I  - SP Lachowice    
II -  SP Lachowice II -  SP Kurów
III - SP 2 Stryszawa III-  SP Krzeszów
IV - SP Kurów IV - SP Kuków
V - SP Krzeszów V - ZSISM Stryszawa
VI - SP 2 Stryszawa


ZAWODY SPORTOWE    

                          Sztafetowe biegi przełajowe  - wyniki  powiat

Dziewczęta:

I.                    SP Juszczyn             czas: 23.15        -  opiekun Mirosław Terlecki, Joanna Wójcik

II.            SP Skawica           czas: 23.49               -   opiekun Krzysztof Kudzia

III.               SP Sidzina                 czas: 23.50            - opiekun Aleksandra Firek

IV.              SP2 Sucha B.            czas: 24.50               - opiekun Aleksandra Drońska

V.                SP1 Budzów czas: 25.25              - opiekun Grażyna  Duman

VI.              SP3 Stryszawa         czas: 25.29           - opiekun Ewa Trzop

Chłopcy:

I.                  SP Skawica              czas: 21.36                - opiekun Krzysztof Kudzia

II.                 SP1 Budzów             czas: 21.55                - opiekun Grażyna Duman

III.               SP Juszczyn              czas: 22.06                - opiekun Mirosław Terlecki

                                                                                       Joanna Wójcik

IV.        SP2 Sucha B.            czas: 22.07                - opiekun Aleksandra Drońska

           V.         SP Sidzina                 czas: 23.20                - opiekun Marcin Maj

            VI.       SP3 Stryszawa          czas: 24.31             - opiekun Jacek Mika

 

                       

 


 

turniej pierwszej pomocy

 

V miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Pierwszej Pomocy

 Drużyna: Karolina W,Weronika P, Klaudia K, Zuzanna S, Kinga J.



do góry

Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego w Stryszawie.  Aktualizacja E.Trzop.