ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2018/2019

OGŁOSZENIE

Nowym obwodem Zespołu Szkoły i Schroniska Młodzieżowego jest część Stryszawy od nr 313 do numeru 787.

Dyrektor Szkoły ogłasza się zapisy uczniów na nowy rok szkolny 2018/2019  do klas od pierwszej do ósmej  szkoły podstawowej.

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej będą realizować naukę w budynku Gimnazjum – jeden oddział oraz w budynku szkoły u Sarleja – drugi oddział.

Uczniowie klas od IV do VIII będą realizować obowiązek szkolny w budynku Gimnazjum.

Ogłasza się również zapisy do oddziałów przedszkolnych w budynku szkoły u Sarleja.                                      Do przedszkola można zapisać dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Zapisu należy dokonać w terminie od 26 lutego do 30 marca 2018 r.

Wójt Gminy Stryszawa zapewnia dowóz oraz opiekę w czasie dowozu dla uczniów realizujących obowiązek szkolny w obu placówkach.

Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać w obu budynkach szkolnych. Niezbędne wnioski są dostępne na stronie internetowej Zespołu Szkoły i Schroniska Młodzieżowego w Stryszawie oraz w obu placówkach.

Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać u dyrektorów obu placówek.

Regulamin rekrutacji do przedszkola  Pobierz

Regulamin rekrutacji do klasy pierwszej     Pobierz

Wzory wniosków można odebrać z kancelarii szkoły lub pobrać ze strony internetowej.

- Wniosek o przyjęcie ucznia do klasy pierwszej szkoły podstawowej   Pobierz
- Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego   Pobierz
- Wniosek o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną     Pobierz