ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/2018

OGŁOSZENIE

Nowym obwodem Zespołu Szkoły i Schroniska Młodzieżowego jest część Stryszawy od nr 313 do numeru 787.

Od poniedziałku 20 lutego do 20 marca ogłasza się zapisy uczniów na nowy rok szkolny 2017/2018  do klasy pierwszej, czwartej, piątej, szóstej i siódmej  szkoły podstawowej w celu organizacji pracy placówek w nowym roku szkolnym.  Uczniowie klasy pierwszej będą realizować naukę w budynku Gimnazjum – jeden oddział oraz w budynku szkoły u Sarleja – drugi oddział.

Uczniowie klas od IV do VII będą realizować obowiązek szkolny w budynku Gimnazjum.

Ogłasza się również zapisy do oddziału przedszkolnego w budynku szkoły u Sarleja.  Do przedszkola można zapisać dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

W celu dokonania zapisu należy wypełnić odpowiedni wniosek (do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej) lub potwierdzenie realizacji obowiązku szkolnego dzieci od klasy IV. Potrzebne dokumenty są dostępne na stronie internetowej Zespołu Szkoły i Schroniska Młodzieżowego oraz Gimnazjum w Stryszawie, jak również do pobrania w obu placówkach.

Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać u dyrektorów obu placówek.

Wzory wniosków można odebrać z kancelarii szkoły lub pobrać ze strony internetowej.

- Wniosek o przyjęcie ucznia do klasy pierwszej szkoły podstawowej   Pobierz
- Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego   Pobierz
- Wniosek o przyjęcie dziecka na świetlicę szkolną     Pobierz