PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2017/2018, które zapewnia szkoła (oprócz podręczników do języka niemieckiego dla klas IV-VI oraz religii):

1.      Wykaz podręczników dla klas I-III szkoły podstawowej dostępny jest tutaj

2.      Wykaz podręczników dla klas IV-VII szkoły podstawowej dostępny jest tutaj

3.      Wykaz podręczników dla klas II gimnazjum dostępny jest tutaj

4.      Wykaz podręczników dla klas I-III gimnazjum dostępny jest tutaj

Rodzice we własnym zakresie zakupują z wykazów tylko podręczniki i ćwiczenia do języka niemieckiego dla klas IV, V i VI szkoły podstawowej, do nauki religii we wszystkich klasach oraz tylko ćwiczenia do języka polskiego dla klasy V – „Wyspy szczęśliwe. Zeszyt ćwiczeń z wiadomościami do kształcenia językowego cz.1 i 2”, wyd. WIKING oraz ćwiczenia dla klasy VI - „Wyspy szczęśliwe. Zeszyt ćwiczeń z wiadomościami do kształcenia językowego cz.1 i 2”, wyd. WIKING.

Przedszkole  - rok szkolny 2017/2018

Dzieci 5,6 - letnie  www.mac.pl  - Księgarnia edukacyjna

Tytuł: Kolorowy świat z plusem. Pakiet BOX
Wydawca: MAC Edukacja