Organizacje uczniowskie

• Opiekun: mgr Iwona Skowron
  • Uczniowie działający w tej organizacji poznają podstawowe zasady samorządności; uczą się respektować i przestrzegać praw i obowiązków swoich i innych uczniów; organizują konkursy plastyczne, muzyczne, konkursy wiedzy pozwalające rozwijać zdolności dzieci i urozmaicić życie w Naszej Szkole.

• Zarząd:

PRZEWODNICZĄCY SZKOŁY:
    KRONIKA:

SEKCJA PORZĄDKOWA:

SEKCJA ROZRYWKOWA:
    SEKCJA DEKORACYJNA:

Spółdzielnia Uczniowska "Maja"

• Opiekun: mgr Teresa Klimasara
  • Praca w tej organizacji uczy samodzielności, pracowitości, odpowiedzialności. Uczniowie należący do Spółdzielni Uczniowskiej prowadzą sklepik szkolny, organizują imprezy dochodowe (loterie, kiermasze), działają na rzecz ochrony środowiska poprzez zbiórki makulatury, plastykowych butelek, puszek; włączają się do większości imprez szkolnych organizowanych przez inne organizacje.

Polski Czerwony Krzyż

• Opiekun: mgr Beata Winiarska
  • Organizacja, której celem jest przeprowadzanie akcji charytatywnych i niesienie pomocy innym a tym samym uwrażliwienie uczniów na potrzeby bliźnich; dbanie o czystość i higienę miejsca nauki i pracy.

Szkolna Kasa Oszczędnościowa

• Opiekun: mgr Alicja Jażwiec
  • Uczy systematycznego oszczędzania i gospodarowania swoimi oszczędnościami. Aby osiągnąć te cele organizowane są konkursy plastyczne, literackie, pogadanki i akcje, podczas których uczniowie samodzielnie zarabiają pieniądze.